PĚVECKÝ SPOLEK ZÁBOJ

Sbormistr: Vít Mišoň
Počet členů: Spolek 32 , Pěvecký sbor  30
Pravidelné zkoušky: každé pondělí od 18.45 hod. do 21.00 v Hankově domě

Pěvecký spolek Záboj byl založen v roce 1861. V současné době sdružuje nejen aktivní zpěváky, ale také příznivce sborového zpívání. Všichni se podílejí na financování spolku. Pěvecký sbor se schází každý týden ke zkouškám. Během roku uskuteční obvykle 12-15 koncertů a příležitostných vystoupení ve Dvoře Králové a okolí.

Účastní se pěveckých festivalů, spolupracuje se dvěma sbory z Německa. Reprezentoval Českou republiku v Itálii, Francii a Německu. Od roku 1994 zorganizoval ve Dvoře Králové již osmkrát Setkání pěveckých sborů. Činnost Spolku Záboj je finančně podporována Městem Dvůr Králové nad Labem a sponzory Spolek Záboj byl zaregistrován do spolkového rejstříku vedeného u Krajského soudu v Hradci Králové pod sp. zn. L 1563.

Vyzýváme hudbymilovné spoluobčany Dvora Králové a okolí, kteří rádi zpívají: 

PŘIJĎTE MEZI NÁS! 
Věříme, že se Vám bude ve sboru ZÁBOJ líbit.


Pěvecký sbor Záboj přijímá nové členy

Smíšený pěvecký sbor Záboj přijme do svých řad nové členy, zejména muže. Pro sezonu 2018 připravujeme nový zajímavý program. Přijďte nás podpořit! Čeká Vás příjemný kolektiv a krásné zážitky při společném zpívání.

Zkoušky probíhají každé PONDĚLÍ od 18:45 do 21:00 v učebně Hankova domu.

Dále informujeme, že v prosinci a lednu uskutečnil Záboj 5 vánočních a 2 tříkrálové koncerty.    Na letošní rok plánujeme koncert 29.4. v Kuksu v rámci družební návštěvy německého pěveckého sboru z Wagenfeldu a dále 29.5. tradiční jarní koncert . 16.6.  zpíváme už tradičně v kostele v Dolním Dvoře. Vánoční koncert v kostele sv.J.Křtitele ve Dvoře Králové se koná každoročně 26.prosince.
Tak neváhejte a přijďte! Těšíme se na Vás.