FOTOGALERIE

Královédvorské hudební léto -POP

  Publikováno: 5.8.2020 - 45 zobrazení

Královédvorské hudební léto - Bluegrass

  Publikováno: 22.7.2020 - 36 zobrazení

Královédvorské hudební léto - Revival

  Publikováno: 15.7.2020 - 53 zobrazení

Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství

Kdo říká, že není magor, neříká pravdu.... Komediální příběh o dvou přátelích, jež spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně choré a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny. Jejich střetávání se s každodenní realitou, která je pro oba komplikovaná, přináší řadu velmi humorných situací, zároveň však, pod odlehčeným tónem, dobře rozumí osamocenosti hrdinů, jejich strachu z lidí i touze po lásce a přátelství... Uvedlo Pantheon production - Axel Helstenius Hráli: Martin Hofman, Filip Blažek. Michal Slaný, Šárka Opršálová. Režie: Jakub Nvota
  Publikováno: 30.6.2020 - 62 zobrazení

Hudební restart

Společně s královédvorskými kapelami startovala kulturní sezona po nucené přestávce vyvolané pandemií koronaviru. Zahráli: THE ARCANE LEGACY - symphonic-metal The Arcane Legacy sice nejsou na scéně dlouho, vždy ale dodají hutné ryfy, rychlé bicí a ty nejhrdelnější hlasy. Prostě správný death-metalový nářez okořeněný o symfonický orchestr. KRKONOŠSKÉ MATKY - rock Kapela Krkonošské matky vznikla jak jinak než u piva, toho Trutnovského, v hlavách dvou z kapelníků. Brzo se nakazil třetí a vznikl název Krkonošské matky. Rok 2018 přinesl výborného parťáka i zkušebnu. Členové kapely Ríša, Honza, Michal a Adam hrají výhradně vlastní skladby. POSLEDNÍ LEŽ - alternativ-rock Kapela se pohybuje na české hudební scéně od začátku roku 2002. Tehdy vznikla jako bigbeatová kapela s elektronickými sekvencemi a samply. V kapele se vystřídalo několik různých muzikantů, převážně pak za bicími nástroji, aby se ustálila na svém současném obsazení.
  Publikováno: 24.6.2020 - 169 zobrazení

467. koncrt KPH - Slavic Trio

Dechové trio v obsazení Barbora Trnčíková - hoboj, Anna Sysová - klarinet, Petr Sedlák - fagot, založené v Praze roku 2018.
  Publikováno: 9.6.2020265 článků