FOTOGALERIE

Divadelní čtyřlístek - Sněhová královna

Na motivy pohádky H. Ch. Andersena. Příběh Gerdy a Kaje vyprávěný tak, jak ho vidí tři uklízečky. Využívají všech prostředků z vlastních zdrojů (kýble, hadry, smetáky) a divadelních rekvizit, jež fiktivní herci zanechali na jevišti. Poetická pohádka je tak oživena o nápady "obyčejných" uklízeček. Hráli: Daniela Zbytovská, Barbora Seidlová, Nikola Zbytovská. Představení uvedlo divadlo MALÉhRY Brno
  Publikováno: 28.11.2021

Neal Black & The Healers

V rámci svého světového turné se do ČR znovu vrátilo excelentní blues-rockový kytarista a charismatický zpěvák Neal Black.  Se skupinou The Healers vystoupil v Krčmě Starý pivovar.  Prestižní Rolling Stone Magazine uvedl, že "Neal Black je jedním z nejvýznamnějších umělců americké bluesové scény. Jeho hudba má kořeny v texaské tradici, ale Neal Black není imitátorem, on je inovátorem. Talentovaný umělec, nadaný skladatel a nadpozemský kytarista. Neal Black je nejžhavější talent posledního desetiletí, který vzešel z Texasu."
  Publikováno: 26.11.2021

Koncert CZECH BRASS zahájil sezónu KPH 2021/2022

Skvělý koncert žesťového uskupení Czech Brass pod vedením Marka Zvolánka odstartoval 19. října 2021 novou sezónu koncertní řady Kruhu přátel hudby.
  Publikováno: 16.11.2021 - 15 zobrazení

Nová divadelní sezóna začíná: Mindgame - Líbezné vyhlídky

Miroslav Etzler a Petr Halberstadt byli hlavními protagonisty dech beroucího divadelního thrilleru agentury StageArt z Brna.
  Publikováno: 15.11.2021 - 13 zobrazení

Veselá pouť - loutková revue pro mateřské školy

Jedno z mála uskutečněných představení pro malé diváky z dílny divadelního spolku Loudadlo.
  Publikováno: 15.11.2021

Staropražští pardálové zahráli seniorům

1. října 2021 vystoupili v rámci Dne seniorů v Hankově domě Staropražští pardálové.
  Publikováno: 15.11.2021291 článků