Zrušit Rezervaci
Výtvarný kroužek
Najdete nás na Facebooku

IN CONCERTO - Hudba plná barev a emocí

Jejich hudebním zázemím je už roky 4TET přesto se dvě výrazné osobnosti tohoto populárního kvarteta, JIŘÍ ŠKORPÍK a DAVID ULIČNÍK, sešli s chutí nad zcela novým hudebním projektem. Říkají si IN CONCERTO a v jejich podání zaslechnete skutečné multižánrové hody. Na koncertním pódiu rozehrávají hudbu plnou barev a emocí, ve které zaznívají žánry a styly minulých století i moderní současnosti.

David Uličník a Jiří Škorpík. 

„Cílem nového projektu IN CONCERTO je hledat nové hudební cesty.“ - říká David Uličník

Tento projekt vznikl na základě přirozeného tvůrčího přetlaku Jiřího Škorpíka. Jako skladatel a aranžér měl v hlavě plno nápadů, které nešlo v domovském 4TETu realizovat. Zatímco 4TET je založen na vokální harmonii, IN CONCERTO je projektem, ve kterém jsou důležitou součástí hudební nástroje, práce s aranžemi a akustickým zvukem. Multiinstrumentalista Jiří Škorpík střídavě hraje na piano, klarinet, nebo flétny. David Uličník se s lehkostí pohybuje v mnoha pěveckých stylech od jazzu, přes muzikál až po svět klasické hudby. Ve skupině proto jeho unikátní hlas souzní s ostatními hráči, jakoby on sám byl jedním z nástrojů.

IN CONCERTO nabízí široký repertoár hudebních skvostů. Díky vytříbené hudební vizi lze v jediný večer vyslechnout perly italských skladatelů, Leoše Janáčka, vlastní autorské písně Jiřího Škorpíka i hity současných tvůrců populární hudby.
IN CONCERTO jsou výběrovým seskupením špičkových osobností, které kromě hudby spojuje jedinečný cíl: Nabídnout posluchačům hudbu plnou barev a emocí.


 
 
 
 
 
 
 
 

Vytvořeno: 26.5.2017  -   1052 zobrazení  
Sdílet přes Facebook       
 
| © 2014, HANKŮV DŮM, kulturní zařízení města Dvůr Králové nad Labem | navštivte také naše webové stránky KINO SVĚT http://www.kino-svet.cz/ |
| Idea & Webdesign: Dušan Sedlačík, postaveno na redakčním systému WebBoss | www.webboss.cz |